אודות המשרד

משרד עו”ד רונית גרוס הוא משרד בוטיק המציע שירות איכותי, תפור על פי מידה ללקוחות  מסחריים, עסקיים  ופרטיים תוך ליווי אישי ומקצועי. אנו משלבים יצירתיות וחדשנות עם הניסיון, הידע, המומחיות  והכלים המשפטיים העומדים לרשותנו. כל אלה מאפשרים לנו לתת שירות מקיף ויסודי, גם במקרים המורכבים ביותר.

תחומי הטיפול של המשרד מגוונים ומקיפים קשת רחבה של תחומים. ההתמחות שלנו היא בנישה עסקית ,מסחרית – נישה הדורשת ידע וניסיון ייחודיים והכרה מעמיקה של העולם העסקי, המקומי והבינלאומי. אנו מציעים לעסקים, חברות ומיזמים  טיפול משפטי  ייחודי ומקיף  – החל משלב התכנון ההקמה, והמימון, ובהמשך – ליווי שוטף ופרטני בכל הקשור לקיומו והתנהלותו של העסק או המיזם.

צוות המשרד מחויב לערכי העבודה המובילים את משרדנו החל מיומו הראשון: תודעת שירות עמוקה, יוזמה ואחריות, מעורבות אישית ואחריות קהילתית, ולימוד מתמיד של הנעשה והמתחדש בשטח המשפטי והעסקי כאחד.

אני מאמין

עו”ד גרוס היא בת למשפחה ענפה של בנקאים ומשפטנים. את הערכים הגבוהים ומוסר העבודה העמוק אותו ספגה מהוריה וסביה, היא מביאה אל העבודה היומיומית. ה’אני מאמין’ של עו”ד רונית גרוס הוא שמנחה את הלך הרוח הייחודי של משרדה. כל לקוח וכל עניין ועניין זוכים ליחס אישי, מקצועי ואמין.